Eko Hot ekologiczny opał

Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/ekohot/domains/ekohot.pl/public_html/sites/all/themes/orane/templates/views/views-view--Clients.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory w theme_render_template() (linia 1525 z /home/ekohot/domains/ekohot.pl/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/ekohot/domains/ekohot.pl/public_html/sites/all/themes/orane/templates/views/views-view--Clients.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') w theme_render_template() (linia 1525 z /home/ekohot/domains/ekohot.pl/public_html/includes/theme.inc).

Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż detaliczna i hurtowa paliw ekologicznych.

Zainteresowanie biopaliwami stale rośnie dzięki coraz wiekszej świadomości o zagrożeniach jakie niesię z sobą zanieczyszczenie środowiska. Dodatkowo wprowadzane są przepisy majace na celu ograniczenie zanieczyszczeń.

Brykiety opałowe, które oferujemy spełniaja wymogi stawiane nowoczesnym paliwom energetycznym, a ich stosowanie sprawia, że nie przyczyniamy się do dalszej degradacji naszego środowiska.

Zapewniamy transport we wskazane przez Państwa miejsce.
Sprzedaż hurtowa i detaliczna.