Produkty

Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/ekohot/domains/ekohot.pl/public_html/sites/all/themes/orane/templates/views/views-view--Clients.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory w theme_render_template() (linia 1525 z /home/ekohot/domains/ekohot.pl/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/ekohot/domains/ekohot.pl/public_html/sites/all/themes/orane/templates/views/views-view--Clients.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') w theme_render_template() (linia 1525 z /home/ekohot/domains/ekohot.pl/public_html/includes/theme.inc).
Sort by

Brykiet torfowy

W dzisiejszych czasach, zauważamy powrót do tradycji w wielu dziedzinach życia gdyż okazuje się, że nie zawsze to co nowe jest lepsze. Ta tendencja dotyczy także opału.

Brykiet drzewny

Brykiet drzewny produkowany jest z odpadów drzewnych takich jak trociny, wióry lub zrębki, które są sprasowywane pod wysokim ciśnieniem bez dodatku substancji klejących.

Drewno kominkowe

Aktualnie w ofercie posiadamy następujące gatunki drewna: buk, grab, dąb, brzoza, olcha.

Eko groszek / węgiel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.